– این سامانه تحت قوانين كشور عزيز جمهوري اسلامي ايران فعاليت مي كند وكليه كاربران – همکاران – دوستان ملزم به رعايت این قوانين مي باشند.


2- ثبت نام هاي متعدد يک فرد با کاربري هاي متفاوت – انتخاب نامناسب نام کاربری ممنوع مي باشد و در صورت مشخص شدن اين موضوع کليه کاربري ها و امتيازات از سيستم حذف مي شود.


3- كليه ي سايتهايي كه محتوايي خلاف عرف و قوانين جمهوري اسلامي ايران داشته باشند بدون اطلاع قبلي حذف و كليه ي امتيازهای سایت مربوطه حذف مي گردد.


4- سايت هايي که بارگذاري آنها بيش از 10 ثانيه به طول انجامد تاييد نخواهد شد در این رابطه کدهای مربوط به جاوا اسکریپت و همچنین عکس های با حجم بیش از 35 کیلو بایت را حتما حذف نمائید و یا از صفحاتی استفاده نمائید که کمترین زمان بارگزاری را داشته باشند.


5- سایتهایی که کد مربوط به پخش موزیک و ویدئو آنلاین دارند، تائید نمی گردند.


6- سایت هایی که حاوی بیش از 15 عکس باشند به ناچار تائید نخواهند گردید.


7- انواع سایتهایی که شامل Frame breakers, prompt boxes,download prompts, exploits, rotators و انواع دیگر که گردش اتوماتیک را خراب می کنند، تائید نخواهند گردید.


8- سايت هايي که دارای کد هاي خوش آمدگويي و يا خداحافظي بوده و یا هر گونه پیامی به محض ورود به سایت ظاهر نمایند، تائید نخواهند گردید.


9 – سایت هایی که پس از تایید مدیریت هر یک از بند های (4,5,6,7,8) در سایت رعایت نکنند علاوه بر اینکه سایتشان از چرخه بازدید و سیستم حذف می شود 500 امتیاز نیز جریمه در مرتبه اول از حساب متخلف کسر خواهند شد.


10- مدیریت حق دارد هرگونه مطالبی که خلاف قوانین برای گردش اتوماتیک که در معرض عموم قرار دارد را حذف کند.


11- از آنجایکه که خرید آنلاین بصورت اتوماتیک تبدیل به امتیاز و یا ارتفا حساب کاربر 30 روزه و در پکیج های ورودی گوگل نیازمند تهیه منابع اختصاصی می باشد، بازگشت وجه تحت هيچ شرايطي ممکن نمی باشد.


12- استفاده ازهرگونه تبلیغات سایتهای مشابه ممنوع است ! در صورتی که اگر یک صفحه خالی به همراه فقط آمارگیر معرفی کنند مورد قبول هستند.


13- از تماس تلفني – پیامک – تیکت – ایمیل براي تاييد سايت پرهيز نمائید!

روند تائید سایت ها بين 1 ساعت الی 24 ساعت پس از بررسی کامل زمان مي برد.


14- قابل توجه کليه کاربران محترم: هرگونه تخلف در سامانه شرعاً و قانوناً حرام بوده و حق الناس محسوب مي شود و تیم شیک رنک هيچگونه رضايتي در اين مورد ندارد.


15- استفاده از هر گونه نرم افزار برای کسب امتیاز غیر مجاز می باشد در صورت مشاهده بدون اخطار قبلی تمامی امتیازات 0 می شود .


16- هر زمانی که مدیریت لازم بداند میتواند سایت ها یا کاربران مشکوک را به جهت بررسی و جلوگیری از تخلف ساسپند (به حالت معلق) ( عدم تایید ) و حذف کند این کار به جهت کیفیت کار برای کاربرانی که بازدید دریافت میکنند و هم به جهت بهتر شدن خدمات سامانه میباشد.لطفاً هر سايتي و يا كاربري كه قوانين فوق را رعايت نمي نمی کند را از طریق صفحه گزارش تخلف سایت به مديريت گزارش نمائيد و امتياز هدیه دريافت كنيد.