افزایش بازدید ویدیو !!! افزایش لایک ویدیو !!!

سامانه بازدید ویدیو

سامانه افزایش بازدید ویدیو سامانه ای است که توسط سایت طراحی شده و بدون نیاز به ثبت نام میتوانید بازدید ویدیو خود را بالا ببرید. در این سامانه میتوان از هر ویدیوی بر روی هر سایتی بازدید کرد حتی یوتیوب و آپارات در این سامانه به وسیله ی سیستم هوشمندی که طراحی شده با قرار گیری لینک ویدیو از آن ویدیو بازدید خواهد شد. این سیستم فعلا قادر خواهد بود از هر ویدیو روزانه تا 30 هزار بازدید انجام دهد. ما در این سیستم از شما فقط آدرس ویدیو و تعداد بازدید مورد نیاز را دریافت خواهیم کرد و طی زمان معین بازدید ویدیو شما به همان مقدار سفارش داده شده خواهد رسید . شما میتوانید نمونه کار های ما را در زیر مشاهده کنید.

سامانه لایک ویدیو

شاید تا به حال با ویدیو هایی رو به رو شده اید که تعداد بازدید آن ها به چندین هزار می رسید ولی تعداد لایک آن ها خیلی کم بوده ، این که ویدیو فقط بازدید داشته باشد کافی نیست بلکه باید مورد تایید کاربر قرار گیرد زیرا هنگامی که فردی با ویدیویی روبه رو میشود اول تعداد لایک های آن را مشاهده میکند سپس با تعداد بازدید آن مقایسه میکند سایت ما با امکانی که فراهم کرده میتواند لایک ویدیو شما را افزایش دهد در سیستم افزایش لایک مثل سیستم افزایش بازدید ، پس از ثبت سفارش طی 24 ساعت سفارش شما برسی و انجام خواهد شد.

این امکان تنها برای وب سایت هایی ممکن است که برای لایک ویدیو های خود نیاز به عضویت کاربر ندارند

امکان بازدید از ویدیو یوتیوب نیز در این سایت فراهم است شما میتوانید تعداد بازدید مورد نظر را در فرم پایین تعیین کنید. توجه داشته باشید بازدید های یوتیوب بر اساس مدت زمان ماندن کاربر بر روی ویدیو و نمایش آن محاسبه میشود

نماد اعتماد

سایت ما از طرف وب سایت نماد اعتماد الکترونیکی مورد تایید بوده و شما میتوانید با اطمینان پرداخت کنید.